O NAS

Dysponujemy ofertą kilkunastu banków i instytucji finansowych skupionych w jednym miejscu, co oszczędza czas poświęcony na poszukiwanie odpowiedniej oferty. Nasz ekspert towarzyszy Klientowi podczas całego procesu od analizy jego historii kredytowej, poprzez sprawdzenie możliwości finansowych, pomoc w dobraniu i dopasowaniu odpowiedniego produktu, na podpisaniu umowy kredytowej kończąc.

Umożliwiamy kompleksowe porównanie i nabycie produktów z wielu różnych kategorii finansowych, bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Rest Finance powstało w 2016 roku. Spółkę stworzyli ludzie z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży finansowej, których łączy wspólna pasja w dobraniu produktu najlepiej dopasowanego do indywidualnych potrzeb Klienta biznesowego i detalicznego.Nie pobieramy opłat brokerskich oraz opłat za pośrednictwo.

Działamy na podstawie umów partnerskich / franczyzowych, gdzie jesteśmy opłacani bezpośrednio przez reprezentowane Banki. Nasza oferta jest taka sama, jaką otrzymacie Państwo w oddziałach Banków.

W Rest Finance do porównania otrzymujesz aktualne i prawdziwe oferty, a nie reklamy i przykłady reprezentatywne. Nasi doradcy przeanalizują propozycje kilku banków, tak by sprostać Twoim wymaganiom i oczekiwaniom.