• Rest Finance Fotowoltaika
  • Rest Finance Fotowoltaika
cssslider by WOWSlider.com v8.7

DLACZEGO RESTFINANCE?

Analiza zapotrzebowania
Analiza zapotrzebowania

Bezpłatnie dobierzemy instalację fotowoltaiczną dopasowaną do Twojego domu i zapotrzebowania. Ogromne znaczenie ma nasłonecznienie a co za tym idzie ustawienie domu względem wschodów i zachodów słońca.

Projekt i wycena instalacji
Projekt i wycena fotowoltaiki

Na podstawie wstępnych ustaleń dotyczących zapotrzebowania na energię elektryczną szacujemy koszt montażu instalacji fotowoltaicznej, określamy przyszłe zyski i oszczędności.

Instalacja paneli słonecznych
Instalacja paneli słonecznych

Praktycznie do każdego projektu trzeba podejść indywidualnie, dlatego nasi fachowcy zamontują istalację u Ciebie zgodnie z aktualnymi normami bezpieczeństwa. Wszystko po to, by cała instalacja działała długo i bezproblemowo. To bardzo ważne i zawsze stawiamy to na pierwszym miejscu!

Wygoda i nowoczesność
Wygoda i nowoczesność

Nowoczesne ogniwa słoneczne doskonale sprawdzą się na dachu domu lub garażu. Produkując prąd, produkujemy także spore oszczędności i ograniczamy zanieczyszczenie powietrza. Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja w przyszłość. Tu nie ma miejsca na przypadkowe rozwiązania, całość ma funkcjonować sprawnie jak najdłużej!


Instalacja fotowoltaiczna Solar Energy Vectors by Vecteezy

Co to jest Fotowoltaika ?

Fotowoltaika to nic innego jak po prostu prąd generowany przez słońce, ale w jaki sposób ?

Na ogniwa fotowoltaiczne padają promienie słoneczne, a dzięki odkrytemu w 1839 roku przez Aleksandra Becquerela efektowi fotowoltaicznemu, powstaje w nich prąd stały. Wygenerowany przez panele prąd trafia następnie do falownika (inwertera), gdzie przekształcany jest w prąd zmienny i po przewodach zasila urządzenia codziennego użytku jak telewizor, lodówkę czy zmywarkę, dzięki wyższemu napięciu wypierając prąd sieciowy.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Chcesz produkować własną energię elektryczną lub po prostu płacić mniej za prąd? Pomyśl o instalacji fotowoltaicznej! Pomożemy Ci na każdym etapie inwestycji – od zaplanowania, przez uzyskanie finansowania, po montaż. Oferujemy indywidualny dobór rozwiązania na podstawie bezpłatnego audytu fotowoltaicznego nieruchomości i analizy zapotrzebowania na energię elektryczną. Instalacje najwyższej klasy montują nasi fachowcy dzięki temu masz gwarancję, że będzie działała długo i bezproblemowo.

Instalacja fotowoltaiczna Solar Energy Vectors by Vecteezy